Які побутові прилади споживають електроенергію після відключення

Новини Дніпропетровщини

Деякі побутові прилади продовжують працювати навіть після того, як ви їх відключили. Мало хто витягує кожен раз з розетки телевізор або ноутбук, однак, це потрібно робити, якщо ви хочете економити на оплаті електроенергії. Про це повідомляє  Дніпро Регіон з посиланням на TODAY.UA

Приставка для цифрового TV

Приставка для цифрового телебачення пацює навіть після вимкнення. Електроенергії вона споживає не багато – в сумі близько 12 гривень в рік. Здається, це дрібниця, але копійка до копійки – і виходить кругленькар сума.

Телевізор

Коли ми натискаємо кнопку на пульті, щоб вимкнути ТБ, ми насправді не вимикаємо його, а лише переводимо в сплячий режим. В такому стані телевізор споживає електроенергії приблизно на 15 гривень в рік.

Зарядка без телефону

Зарядний пристрій споживає електроенергію, навіть якщо він просто включений в розетку. Тому не залишайте зарядку, коли вона вже виконала свою роботу. Більшість сучасних зарядок є енергозберігаючими, що дозволяє їх власникам економити.

Деякі побутові прилади продовжують працювати навіть після того, як ви їх відключили

 

Ноутбук

Навіть в сплячому режимі комп’ютери і ноутбуки продовжують працювати і споживати електрику – в сумі 55 гривень в рік.

Техніка з таймером

Працюючий таймер на побутових приладах говорить про те, що техніка продовжує споживати електрику. Вимикаючи мікрохвильовку або бойлер з розетки, можна заощадити більше 60 гривень в рік.

Раніше ми писали На мітинг вийшли люди: у Дніпрі на ж/м Сонячний мешканці проти новобудови (Відео)

0 0 голоси
Рейтинг статті