Надія у Дніпрі: За минулу добу, 13 жовтня, на світ з’явилося 23 нових життя, серед них — діти-переселенці. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на міську раду.
Життя продовжується
Попри всі виклики, Дніпро продовжує бути містом, де народжується життя. За минулу добу в міських пологових будинках з’явилися на світ 23 дитини.
Нові громадяни та підтримка ВПО
Серед новонароджених зареєстровано майже рівну кількість дівчаток та хлопчиків: 11 дівчаток та 12 хлопчиків.
Особливо зворушливо те, що 5 немовлят народили жінки, які є внутрішньо переміщеними особами. Це свідчить про те, що Дніпро залишається надійним прихистком і надає повну підтримку вагітним та породіллям, незалежно від їхнього місця проживання.
Вітаємо родини з поповненням! Кожен новий громадянин — це символ віри у майбутнє та незламність життя.