Малина неймовірно багата на вітаміни і мікроелементи. У ній міститься велика кількість вітамінів групи В, С, А, кремній, молібден, магній, марганець, кальцій, залізо, фосфор, натрій, хром, цинк. Крім того, у складі малини велика кількість антиоксидантів – флавоноїди, феноли, антоціани, каротиноїди. А ще вона має такий солодкий аромат, перед яким важко встояти.
Кожному городнику корисно знати, як доглядати малину після цвітіння, щоб урожай був рясним, а ягода — великою і солодкою. Пропонуємо до вашої уваги 3 поради, який догляд необхідний малині в червні, пише «Дніпро Регіон» з посиланням на Ukr.Media.
- Малина є дуже вологолюбною рослиною, тому полив має бути регулярним. Від цього залежить врожай. Не допускайте посухи та поливайте малину за потребою!
- Після цвітіння важливо провести заходи щодо захисту кущів від шкідників, які згубно впливають на кількість та якість урожаю. Використовуйте будь-який доступний біопрепарат проти кліщів та малинових довгоносиків.
- Якщо ви помітите жовте листя на малині, то, швидше за все, у неї нестача заліза. Заповнити його можна, наприклад, залізним купоросом (1 ч. л. на 10 л води — кореневе підживлення і листом). А щоб ягода налилася великою і солодкою, а врожай був рясним, малині, звичайно ж, потрібне підживлення. Після цвітіння малині потрібен калій та трохи фосфору. Підгодувати можна гуматом калію за вказівкою на упаковці.